Максим Бурбак: Новий Виборчий кодекс з відкритими списками, ухвалений парламентом, відповідає європейським стандартам


Верховна Рада прийняла в цілому Виборчий кодекс – "за" проголосувало 230 народних обранців

Під час обговорення законопроекту керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак наголосив, що НФ завжди вимагав відкритих виборчих списків і ліквідації мажоритарної системи та послідовно голосував за відповідні законопроекти, пише прес-служба партії. Об этом сообщает novayagazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Це дуже важливий закон. Ми з вами обіцяли його суспільству. "Народний фронт" завжди вимагав відкритих виборчих списків і ліквідації мажоритарної системи. Ми послідовно голосували за всі відповідні законопроекти", — наголосив Максим Бурбак.

Він підкреслив, що вимога ухвалити відкриті списки є практично у всіх передвиборчих програмах політичних сил.

null

Перед голосуванням керівник фракції НФ зазначив, що "підтримка закону у цій залі має бути майже стовідсоткова. Або ж не обманюйте виборців. І скажіть, що ви хочете зберегти стару виборчу систему".

Максим Бурбак наголосив, що до початку наступної виборчої кампанії в парламент вже має повноцінно діяти пропорційна система з відкритими списками.

Він також зазначив, що фракція "Народний фронт", безумовно, підтримує цей Виборчий кодекс.

"Цей закон є прогресивним і відповідає європейським стандартам", — резюмував Максим Бурбак.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/11/maksym_burbak_novyy_vyborchyy_kodeks_z_vidkrytymy_spyskamy_ukhvalenyy_parlamentom_vidpovidaye_yevropeyskym_standartam”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя