Екснардепу Микитасю призначили заставу в розмірі 5,5 мільйонів гривень

Об этом сообщает vpoltave.in.ua со ссылкой на СМИ.

Суддя Вищого антикорупційного суду України обрав для екснардепа від Чернігівщини Максима Микитася запобіжний захід у вигляді 5,5 млн грн застави, повідомляє Центр протидії корупції.

"У клопотанні прокуратури про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до підозрюваного Микитася відмовити. Застосувати до підозрюваного Микитася Максима запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5,5 млн₴ Сума застави може бути внесена як самим підозрюваним, так і іншою фізичною або юридичною особою", – зачитав суддя резолюцію. Після внесення застави екснардеп муситиме носити електронний браслет, за першим викликом з’являтися у правоохоронні органи, не покидати міста проживання, не спілкуватися з іншими фігурантами справи. Як відомо, 24 вересня Державне бюро розслідувань повідомило Микитася про підозру у справі про хуліганство. Ідеться про конфлікт екснардепа з головою Любецької об’єднаної територіальної громади Сергієм Пінчуком, якому розбили телефон.

Пізніше, 2 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро України оголосили Микитасю про підозру у справі про заволодіння нерухомістю в Києві, яка належала Нацгвардії.

За даними слідства, сума збитків, завданих державі внаслідок діяльності екснардепа, становить 81,635 млн₴

Автор: Чернігівщина: події і коментарі

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/122146”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя