Туск: у разі Brexit Британія стане аутсайдером і другосортним гравцем, це реальний кінець вашої імперії


Голова Євроради Дональд Туск назвав Brexit реальним кінцем Британської імперії, і він згоден з думкою, що він призведе до остаточної втрати Лондоном впливу на світові процеси

Про це Туск заявив під час виступу в Європейському коледжі в Брюгге, повідомляє Reuters. Об этом сообщает porto-fr.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами Туска, тільки об’єднана Європа може протистояти напористому Китаю і грати ефективну глобальну роль. На його думку, основне протистояння в майбутньому буде точитися між Китаєм, та США і ЄС з іншого боку.

"Я неодноразово чув від прихильників Brexit, що вихід з ЄС знову зробить Велику Британію глобальною силою, вони вважають, що тільки наодинці вона дійсно може бути великою … але в реальності все з точністю до навпаки", — цитує Туска

На думку Туска, тільки в рамках об’єднаної Європи Велика Британія може грати глобальну роль.

"Я чув це в Індії, Новій Зеландії, Австралії, Канаді та Південній Африці — після свого відходу Велика Британія стане аутсайдером, другосортним гравцем … Один з моїх англійських друзів, мабуть, має рацію, коли з сумом каже, що Brexit — це справжній кінець Британської імперії", — зазначив Туск.

Додамо, що строк повноважень Туска на посаді голови Європейської ради незабаром закінчується, в грудні його наступником стане бельгієць Шарль Мішель.

  • Нагадаємо, напередодні ЄС офіційно відклав Brexit до 31 січня 2020 року.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/14/tusk_u_razi_brexit_brytaniya_stane_autsayderom_i_drugosortnym_gravcem_ce_realnyy_kinec_vashoyi_imperiyi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя